ÚvodElektroPC, notebooky a kancelářPokladní systémyDotykový monitor Beetronics 22HB9M/U1 22" LED, PCAP (10-pcTouch), USB, bez rámečku, černý
Dotykový monitor Beetronics 22HB9M/U1 22" LED, PCAP (10-pcTouch), USB, bez rámečku, černý
Dotykový monitor, Full HD, 22" displej, vysoký jas, snadné ovládání díky funkci multi-touch - zpracování až 10 bodů kontaktu současně, krytí IP65 jako ochrana proti prachu a vodě, montáž do držáku VESA.
Detailní popis
Vyprodáno
Dotaz na produkt Na splátky ještě dnes
Kód produktu: 4214869   Značka: Beetronics
Podrobný popis
Full HD dotykový monitor Beetronics skvěle zvládne nepřetržitý provoz a hodí se pro profesionální použití. 22" dotykový displej s vysokým jasem vám zobrazí všechny informace, které potřebujete vědět pro svou práci. Obrazovku ovládáte i více dotyky. Monitor stíhá zpracovat až 10 bodů kontaktu současně (multi-touch technologie). Vyzkoušejte jeho přesné ovládání.
  • Full HD displej
  • Ostrý obraz a jasné barvy bez odlesků
  • Světelný senzor pro automatické ztlumení jasu
  • Manuálně nastavitelný jas pomocí knoflíku nebo ovladače
  • Vhodný pro profesionální použití a nepřetržitý provoz
  • Snadné dotykové multi-touch ovládání
  • Vysoce kvalitní komponenty
  • Krytí IP65 jako ochrana proti prachu a vodě
  • Provozní teplota: -20°C až +70°C
  • Montáž do držáku VESA
Stmívatelný jas
Odolnost vůči prachu a vodě
Montáž k držáku VESA
Monitor namontujte do držáku VESA 75 mm. Díky tenkému, hladkému a symetrickému rámečku jej snadno instalujete na výšku i na šířku.
Specifikace
  • Značka: Beetronics
  • Model: 22HB9M/U1
  • Určení: dotykový monitor
  • IP: IP65
  • Certifikáty: CE, FCC, RoHS, REACH, WEEE, IC, UKCA, e-Mark, EN50155, CCC
Displej
  • Displej: dotykový
  • Úhlopříčka displeje: 22”
  • Rozměry displeje:478 x 269 mm
  • Poměr stran: 16:9 (4:3 nastavitelné)
  • Rozlišení: 1920 x 1200
  • Podporovaná rozlišení: max. 1920 x 1080, min. 640 x 480
  • Počet pixelů na palec: 102 PPI
  • Pozorovací úhel: 170° horizontálně, 170° vertikálně
  • Systém barevného kódování: PAL/NTSC/SECAM
  • Jas: 1000 nitů
  • Kontrast: 1000:1
  • Dotyková technologie: kapacitní, 10bodový multi-touch (PCAP), opticky spojený
  • Ovládání: stylus, ruka, rukavice
Vlastnosti a funkce
  • Zámek ovládacích tlačítek
  • Automatické zapnutí při příjmu proudu/signálu
  • Automatické stmívání na základě okolního světla
  • Manuální stmívání pomocí dálkového ovladače nebo knoflíku stmívače
Konektivita
  • HDMI: 1x
  • Display port: 1x
  • VGA: 1x
  • AUX vstup: 1x
  • AUX výstup: 1x
  • USB-C: 1x video, audio, touch
Kompatibilita
  • Windows: 8, 10, 11
  • Windows Embedded: Windows Embedded 8 Industry, 8.1 Industry, IoT Enterprise
  • Mac: Big Sur, Monterey, Ventura, Sonoma
  • Linux: všechny distribuce
  • Chrome OS: všechny verze
  • Brightsign: všechny verze
Napájení
  • Vstupní napětí: DC 10–36 V
  • Vstup: 100–240 V, 50/60Hz
  • Výstup: 19 V–1,5 A
  • Spotřeba: 10 W
Fyzické parametry
  • Umístění: zapuštění, montáž na stěnu
  • Držák na stěnu: VESA 75 mm
  • Barva: černá
  • Hmotnost: 5,6 kg
  • Rozměry: 532 x 323 x 46 mm