Sada aku kolečka PWB270 s dvěma bateriemi 20/4 a nabíječkou | SPWB270/2X20-4TURBO/20-2
Sada aku kolečko Procraft PWB270 na dvě baterie 20V s 2x bateriemi 20/4 Turbo a nabíječko 20/2. Mechanické sklápění korby Max. rychlost 6,0 km/h Max. nosnost 260 kg / 100 l Provozní doba až 3,2 h Plynulá regulace: ano Elektrická brzda: ano Hmotnost 55 kg
Detailní popis
Vyprodáno
Dotaz na produkt Na splátky ještě dnes
Kód produktu: 4312411   Značka: Procraft
Podrobný popis
Přepravní aku kolečko Procraft PWB270 se sklápěním korby je určeno pro pohodlnou a snadnou přepravu tuhých, sypkých nebo hustých materiálů na krátké vzdálenosti. Díky výkonnému motoru výrazně usnadní práci a zrychlí čas na přepravu. Dobře vyvážený motor zajišťují rovnoměrné rozložení hmotnosti na kolečku. To zvyšuje stabilitu při pohybu a usnadňuje manévrování. Ovládací prvky na pravé rukojeti jsou umístěny tak, aby s nimi bylo možné pohodlně a snadno manipulovat. Přední nafukovací kolo o průměru 400 mm zajišťuje vynikající manipulaci i na nerovném povrchu. Aku kolečko má promyšlený design a pohodlné pogumované rukojeti. Baterie a nabíječka nejsou součástí balení.
Klíčové vlastnosti:
Výkonný akumulátorový systém 40 V (2×20 V): zařízení je napájeno dvěma 20V bateriemi Procraft (celkem 40 V). Pro provoz je nutné použít dvě baterie z 20V řady Procraft.
Kompletní sada připravená k použití: v balení získáte 2x baterii 20 V 4 Ah potřebné pro provoz (40 V systém) a 1 nabíječku, která umožňuje nabíjení obou baterií. Není nutné dokupovat další příslušenství.