Startovací zdroj s funkcí kompresoru Procraft JSAP-12NE | JSAP-12NE
Startovací zdroj s funkcí kompresoru Procraft JSAP-12NE USB-C nabíjení Výstupní proud 5V 2A Pracovní tlak 3,5 bar Kapacita 30 l/min Kapacita 12000 mAh Startovací proud (А) 800 Špičkový proud (А) 1600 Max. zdvihový objem motoru (cm3) 8000
Detailní popis
Vyprodáno
Dotaz na produkt Na splátky ještě dnes
Kód produktu: 3653098   Značka: Procraft
Podrobný popis
Startovací zdroj s funkcí kompresoru - pracovní tlak 3,5 bar, power banky, LED svítilny a LED výstražné svítilny. Kompaktní záložní zdroj elektrické energie pro případ nouzového statování vozidla, dobíjecí zdroj mobilního telefonu, tabletu nebo noteboku - nouzová výstražná svítilna. Součástí balení je sada startovacích kabelů, redukcí a adapterů pro připojení dalších zařízení. JSAP-12NE zvládne při plném nabití nastartovat vozidlo s el. rozvodem 12V a se zdvihovým objemem motoru do 8000cm3.