ÚvodElektroFotoDigitální kamerySwitch TP-Link TL-SF1006P 6x LAN, 4x PoE+, 67W, kov, poškozený obal
Switch TP-Link TL-SF1006P 6x LAN, 4x PoE+, 67W, kov, poškozený obal
Switch, 6x 10/100Mb/s RJ45 z toho 4x PoE +, pracuje s PD kompatibilními s IEEE 802.3af, až 30 W na port, 67 W pro všechny 4 porty, dosah až 250 m.
Detailní popis
Sklademu vás od 15.5. do 18.5.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt
Kód produktu: 4321543   Značka: Tp-link
Podrobný popis
Plug and Play provedení  s přenosem PoE pro dohled až do vzdálenosti 250 m
  • Výkon PoE až 67 W
  • Plug and Play
  • Přenosová vzdálenost až 250 m
  • Režim priority jedním kliknutím
  • Izolační režim pro zabezpečení
  • Odolné kovové pouzdro
Vyhovuje standardu 802.3af/at PoE + a podporuje až 30W napájení na každém PoE portu. Celkový výkon až 67 W při napájení přes PoE pro 4x PoE porty, umožňuje otevřít široké spektrum aplikací, jako je dohled pro kanceláře, koleje a malé podniky. Je plně kompatibilní s IP kamerami, přístupovými body, IP telefony, počítači, tiskárnami atd.
Plug and play, bez nutnosti konfigurace
  • 1 Připojit
  • 2 Připojte zařízení Internet IP telefon IP kamera Přístupové body Router TL-SF1006P
  • 3 Vychutnejte si to
Ideální pro IP dohled – až do vzdálenosti 250 m
Ideální pro IP dohled – vyšší výkon a bezpečnost
Díky prioritnímu režimu a režimu oddělení je dohled plynulejší a bezpečnější.
Garantovaná kvalita priority videa
Inteligentní řízení spotřeby
Pokud celková spotřeba energie přesáhne 65 W, inteligentní správa napájení sníží výkon portu s nižší prioritou. To zajišťuje napájení portu s vysokou prioritou a chrání zařízení před přetížením. Automaticky také detekuje a poskytuje potřebný výkon pro vaše PoE zařízení a zároveň chrání vaše PoE a non-PoE zařízení před poškozením.
Odolné kovové pouzdro
Hlavní přednosti
  • 6x 10/100 Mbps RJ45 porty
  • 4x PoE + porty pro přenos dat a napájení na jednotlivých kabelech
  • Funguje s IEEE 802.3af / na kompatibilních PD
  • Dosah přenosu dat a výkonu až 250 m v Režimu Extend **
  • Režim priority zajišťuje vysokou prioritu portů 1–2, aby byla zaručena kvalita citlivé aplikace
  • Podporuje napájení PoE až 30 W pro každý port PoE
  • Podporuje napájení PoE až 67 W pro všechny porty PoE *
Specifikace
  • Rozhraní: 6x port RJ45 10/100 Mb/s (4x 10/100 Mb/s 802.3af / na portech PoE +)
  • AUTO vyjednávání
  • AUTO MDI / MDIX
Síťová média
  • 10BASE-T: kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (maximálně 100 m)
  • EIA / TIA-568 100 Ohm STP (maximálně 100 m)
  • 100BASE-TX: kabel UTP kategorie 5, 5e (maximálně 100 m)
  • Množství ventilátorů: bez ventilátoru
  • Fyzický bezpečnostní zámek: Ano
  • Externí napájecí zdroj: Externí napájecí adaptér (výstup: 53,5 V ss. / 1,31 A)
  • Rychlost předávání paketů: 0,8928 Mpps
  • PoE porty (RJ45)
  • Standardní: kompatibilní s 802.3 af / at
  • Porty PoE: Porty 1–4
  • Napájení: 67 W
  • Tabulka adres Mac: 2 tis
  • Jumbo rám: 2 kB
  • Spínací kapacita: 1,2 Gb/s
Softwarová funkce
  • Způsob přenosu: uložit a předat dál
  • Pokročilé funkce
  • Kompatibilní s IEEE 802.3af / at vyhovující PD
  • Tlačítko rozšířeného režimu (porty 1–4)
  • Tlačítko prioritního režimu (porty 1–2)
  • Automatické učení a automatické stárnutí adresy Mac
  • Řízení toku IEEE802.3x pro For Full-Duplex Mode a Backpressure pro Half-Duplex Mode
Ostatní
  • Osvědčení: FCC, CE, RoHS
  • Provozní teplota: 0 – 40 °C (32 – 104 °F)
  • Skladovací teplota: -40 – 70 °C (-40 – 158 °F)
  • Provozní vlhkost: 10 – 90 % relativní vlhkost bez kondenzace
  • Vlhkost při skladování: 5 – 90 % RH nekondenzující
  • Rozměry (Š x H x V): 158 x 25 x 101 mm (6,2 x 1 x 4 palce)
  • Maximální spotřeba energie: 1,9 W (220/50 Hz. Bez připojení PD)
  • 74 W (220/50 Hz. S připojením 67 W PD)
  • Maximální odvod tepla: 6,48 BTU / h (bez připojeného PD)
  • 252,34 BTU / h (s připojeným 67 W PD)