ÚvodElektroFotoDigitální kamerySwitch TP-Link TL-SF1009P 9x LAN, 4x PoE+, 67W, kov, poškozený obal
Switch TP-Link TL-SF1009P 9x LAN, 4x PoE+, 67W, kov, poškozený obal
Switch, 9x 10/100Mb/s RJ45 z toho 8x PoE +, pracuje s PD kompatibilními s IEEE 802.3af, až 30 W na port, 65 W pro všech 8 portů, dosah až 250 m.
Detailní popis
Sklademu vás od 15.5. do 18.5.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt
Kód produktu: 4321491   Značka: Tp-link
Podrobný popis
Plug and Play provedení s přenosem PoE pro dohled až do vzdálenosti 250 m
  • Výkon PoE až 65 W
  • Plug and Play
  • Přenosová vzdálenost až 250 m
  • Režim priority jedním kliknutím
  • Izolační režim pro zabezpečení
  • Odolné kovové pouzdro
Vyhovuje standardu 802.3af/at PoE + a podporuje až 30 W napájení na každém PoE portu. Celkový výkon až 65 W při napájení přes PoE pro 8x PoE porty, umožňuje otevřít široké spektrum aplikací, jako je dohled pro kanceláře, koleje a malé podniky. Je plně kompatibilní s IP kamerami, přístupovými body, IP telefony, počítači, tiskárnami atd.
Ideální pro IP dohled — až do vzdálenosti 250 m
Ideální pro IP dohled – vyšší výkon a bezpečnost
Díky prioritnímu režimu a režimu oddělení je dohled plynulejší a bezpečnější.
Garantovaná kvalita priority videa
Oddělení provozu jedním kliknutím pro porty 1-8
Inteligentní řízení spotřeby
Pokud celková spotřeba energie přesáhne 65 W, inteligentní správa napájení sníží výkon portu s nižší prioritou. To zajišťuje napájení portu s vysokou prioritou a chrání zařízení před přetížením. Automaticky také detekuje a poskytuje potřebný výkon pro vaše PoE zařízení a zároveň chrání vaše PoE a non-PoE zařízení před poškozením.
Odolné kovové pouzdro
Hlavní přednosti
  • 9x 10/100Mb/s RJ45 porty
  • Je vybaven 8 podporovanými porty PoE + přenáší data a napájení přes jednotlivé kabely
  • Pracuje s PD kompatibilními s IEEE 802.3af
  • Podporuje napájení PoE až do výkonu 30 W na každý port
  • Podporuje napájení PoE až do výkonu 65 W pro všech 8 portů
  • Dosah až 250 m pro přenos dat a napájení v rozšířeném režimu
  • Prioritní režim zajišťuje vysokou prioritu portů 1–2 a zaručuje kvalitu citlivých aplikací
  • Režim izolace umožňuje oddělení provozu klienta jedním kliknutím pro vyšší zabezpečení a výkon
  • Plug and play, bez nutnosti konfigurace
Specifikace
  • Rozhraní: 9x port RJ45 10/100 Mb/s (8x 10/100 Mb/s 802.3af / na portech PoE +)
  • AUTO vyjednávání
  • AUTO MDI / MDIX
Síťová média
  • 10BASE-T: kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (maximálně 100 m)
  • EIA / TIA-568 100 Ohm STP (maximálně 100 m)
  • 100BASE-TX: kabel UTP kategorie 5, 5e (maximálně 100 m)
  • Množství ventilátorů: bez ventilátoru
  • Fyzický bezpečnostní zámek: Ano
  • Externí napájecí zdroj: Externí napájecí adaptér (výstup: 53,5 V ss. / 1,31 A)
  • Rychlost předávání paketů: 1,3392 Mpps
  • PoE porty (RJ45)
  • Standardní: kompatibilní s 802.3 af / at
  • Porty PoE: Porty 1–8
  • Napájení: 65 W
  • Tabulka adres Mac: 2 tis
  • Jumbo rám: 2 kB
  • Spínací kapacita: 1,8 Gb/s
Softwarová funkce
  • Způsob přenosu: uložit a předat dál
  • Pokročilé funkce
  • Kompatibilní s IEEE 802.3af / at vyhovující PD
  • Tlačítko rozšířeného režimu (porty 1–4 a porty 1–8, napájení až 250 m PoE a přenos dat)
  • Tlačítko prioritního režimu (porty 1–2)
  • Tlačítko režimu izolace (Porty 1–8)
  • Automatické učení a automatické stárnutí adresy Mac
  • Řízení toku IEEE802.3x pro For Full-Duplex Mode a Backpressure pro Half-Duplex Mode
Ostatní
  • Osvědčení: FCC, CE, RoHS
  • Provozní teplota: 0 – 40 °C (32 – 104 °F)
  • Skladovací teplota: -40 – 70 °C (-40 – 158 °F)
  • Provozní vlhkost: 10 – 90 % relativní vlhkost bez kondenzace
  • Vlhkost při skladování: 5 – 90 % RH nekondenzující
  • Rozměry (Š x H x V): 171 x 98 x 27 mm (6,7 x 3,9 x 1,1 palce)
  • Maximální spotřeba energie: 3,6 W (220/50 Hz. Bez připojení PD)
  • 77,08 W (220/50 Hz. S připojením 65 W PD)
  • Maximální odvod tepla: 12,28 BTU / h (bez připojeného PD)
  • 262,84 BTU / h (s připojeným 65 W PD)