ÚvodDílnaRuční nářadíBrusivoVodicí lišta pro aku řetězovou pilu Procraft PKA20 | VL1/4-48-1.1
Vodicí lišta pro aku řetězovou pilu Procraft PKA20 | VL1/4-48-1.1
Vodicí lišta pro aku řetězovou pilu Procraft PKA20
Dotaz na produkt
Kód produktu: 4194594   Značka: Procraft
Podrobný popis
Klíčové vlastnosti:
Přesné rozměry: S délkou přizpůsobenou 48 článkům řetězu a šířkou drážky 1,1 mm (0,043") je zaručeno perfektní vedení řetězu a stabilita při řezání.
Ideální rozteč: Rozteč 6,35 mm (1/4") Vodicí lišta pro aku řetězovou pilu Procraft PKA20 zajišťuje optimální kompatibilitu s odpovídajícími řetězy, což vede k efektivnímu přenosu síly a čistému řezu.