ÚvodDílnaRuční nářadíBrusivoVodicí lišta pro aku řetězovou pilu Procraft PKA36 | VL3/8-40-1.1
Vodicí lišta pro aku řetězovou pilu Procraft PKA36 | VL3/8-40-1.1
Vodicí lišta pro aku řetězovou pilu Procraft PKA36 Rozměr: 40 článků, Šířka drážky: 1,1mm (0,043") Rozteč: 9,52mm (3/8")
Detailní popis
Sklademu vás od 17.5. do 21.5.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt
Kód produktu: 4194595   Značka: Procraft
Podrobný popis
Klíčové vlastnosti:
Přesné rozměry: S délkou přizpůsobenou 40 článkům řetězu a šířkou drážky 1,1 mm (0,043") je zaručeno perfektní vedení řetězu a stabilita při řezání.
Ideální rozteč: Rozteč 9,52 mm (3/8") Vodicí lišta pro aku řetězovou pilu Procraft PKA36 zajišťuje optimální kompatibilitu s odpovídajícími řetězy, což vede k efektivnímu přenosu síly a čistému řezu.