Skladový operátor - skladník

Firma: Luboš Kosinka, IČ 73857360
Místo výkonu práce: Luboš Kosinka - pracoviště Jaroměř, Náchodská 118, Jakubské Předměstí, 551 01 Jaroměř 1, okr. Náchod

Komu se hlásit: Kosinka Luboš, prace@eoshop.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání: nástup možný ihned
Mzdové rozpětí: od 22 500 do 26 000 Kč/měsíc

Náplň práce:

  • Manipulace se zbožím pomocí paletového vozíku
  • Balení zboží
  • Vedení skladových zásob a další pomocné skladové práce
  • Rozvozy zboží zákazníkům po ČR.
  • Vykládky kamionů, kontrola zboží a příjem do systému
  • Vychystávání zboží dle výdejek a příprava jednotlivých zakázek k expedici
  • Nakládka expedovaného zboží
  • Úklid ve skladových prostorách

Požadavky:

  • Zodpovědnost.
  • Spolehlivost a pečlivost.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Flexibilita.
  • Ochota učit se novým věcem a ochota pracovat.
  • Zkušenost s prací se čtečkou čárových kódů výhodou, nikoli podmínkou.
  • Trestní bezúhonnost.

Zaměstnavatel nabízí:

  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv.
  • Velmi dobré mzdové ohodnocení a motivační bonus dle plnění individuálních výsledků na měsíční bázi.
  • Možnost podílet se na rozvoji a růstu společnosti.
  • Slevy na veškerý sortiment.

Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis na e-mail: prace@eoshop.cz

Proč nakupovat u nás

Nejširší výběr nábytku na internetu

Oblíbené kousky skladem

Přes 4000 spokojených referencí

Věrnostní slevy

Nákup na splátky

Nejlepší poměr kvality a ceny

Široká možnost dopravy a plateb

Velký výběr zboží

Profesionální poradenství