Specialista / ka zákaznické linky - fakturant, nákupčí

Firma: Luboš Kosinka, IČ 73857360
Místo výkonu práce: Luboš Kosinka - pracoviště Jaroměř, Náchodská 118, Jakubské Předměstí, 551 01 Jaroměř 1, okr. Náchod

Komu se hlásit: Kosinka Luboš, prace@eoshop.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen/a)
Doba zaměstnání: nástup možný ihned
Mzdové rozpětí: od 18 000  do 22 000 Kč/měsíc

Náplň práce:

  • Vyřizování příchozích hovorů a e-mailů zákazníků.
  • Řešení zákaznických otázek spojených s využíváním produktů a služeb.
  • Předvídat a předcházet případným stížnostem a nepříjemným zákaznickým situacím.
  • Starost o stávající velkoobchodní zákazníky.
  • Objednávání zboží dle jednotlivých dodavatelů.
  • Práce s FS POHODA.
  • Práce EXCEL, WORD.

Požadavky:

  • Přátelské jednání se zákazníky.
  • Odpovědnost, spolehlivost a pečlivost.
  • Výborná znalost práce s výpočetní technikou.
  • Základní znalost AJ a PJ, flexibilita.
  • Ochota učit se novým věcem.
  • Dobré komunikační schopnosti.
  • Rychlé psaní na PC.

Zaměstnavatel nabízí:

  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv.
  • Příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji.
  • Možnost vzdělávání a prostor pro osobní a profesionální růst.
  • velmi dobré mzdové ohodnocení a motivační bonus dle plnění individuálních výsledků na měsíční bázi.

Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis na e-mail: prace@eoshop.cz

Proč nakupovat u nás

Nejširší výběr nábytku na internetu

Oblíbené kousky skladem

Přes 4000 spokojených referencí

Věrnostní slevy

Nákup na splátky

Nejlepší poměr kvality a ceny

Široká možnost dopravy a plateb

Velký výběr zboží

Profesionální poradenství