ÚvodDílnaProdlužovací kabelyZáložní zdroj APC Back-UPS 500VA/300W, USB, AVR, 3xIEC C13
Záložní zdroj APC Back-UPS 500VA/300W, USB, AVR, 3xIEC C13
Detailní popis
Sklademu vás od 16.5. do 19.5.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt Na splátky ještě dnes
Kód produktu: 4212975   Značka: Apc
Podrobný popis
  • Záložní zdroj energie při výpadku proudu
  • Ochrana před přepětím a proudovými rázy
  • Bezventilátorové provedení – nízká hlučnost
  • Praktické USB rozhraní
  • Software PowerChute Personal Edition pro bezpečné vypnutí systému
  • Nastavitelný jas LED kontrolky
Ochrana před poškozením
Bezventilátorové provedení a praktické rozhraní
Záložní zdroj APC BX500MI
Nastavitelný jas u kontrolky
Specifikace
  • Značka: APC
  • Model: BX500MI
  • Určení: záložní zdroj
  • Typ baterie: olověná baterie (1x 12 V/7 Ah)
  • Očekávaná životnost baterie: 3 až 5 let
  • Ovládací panel: diodová indikace stavu on-line: napájeno baterií
  • Zvukové upozornění: na napájení z baterie, nízkou kapacitu baterie
Výstup
  • Kapacita výstupního výkonu: 300 W
  • Kapacita výstupního výkonu: 500 VA
  • Jmenovité výstupní napětí: 230 V
  • Topologie: Line interaktivní
  • Výstupní přípojky: 3x IEC 60320 C13
Vstup
  • Typ připojení vstupu: IEC 60320 C14
  • Kmitočet na vstupu: 50/60 Hz (+/- 5 Hz)
Fyzické parametry
  • Provozní teplota: 0 až 40 °C