ÚvodDílnaSvářečky, invertoryRuris Invertorová svářečka AS130FULL
Ruris Invertorová svářečka AS130FULL
Detailní popis
Sklademu vás od 30.5. do 13.6.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt Na splátky ještě dnes
Kód produktu: 4245787   Značka: Ruris
Podrobný popis
Obloukové svařování MMA (obalovanou elektrodou) pro údržbářské a opravárenské práce, s velkou stupnicí proudu, který má oproti konvenčnímu svařování s transformátorem výhodu v tom, že zařízení je ergonomické, snadno se přenáší a může poskytovat elektronické řízení intenzity proudu (intenzita pracovního proudu). Svářečka AS130FULL dokáže pracovat s bazickými nebo rutilovými elektrodami o průměru 1,6 mm - 3,2 mm. Vyšší intenzita proudu znamená nepřetržité a delší používání při svařování, jakož i širší rozsah elektrod.
Příslušenství: svařovací maska, profesionální svařovací kukla, MIG hořák, kladivo na strusku s drátěným kartáčem, uzemňovací svorka, držák elektrod, rutilové elektrody 2,5 mm - 2,5 kg, svařovací drát RURIS flux 081, svářečská zástěra, svářečské rukavice.
  • Typ svářečky: invertor MIG/LIFT TIG/MMA
  • Síťové napětí: 230 V
  • Frekvence: 50/60 Hz
  • Druh ochrany: IP21S
  • Třída izolace: H
  • Maximální výkon: MIG 3,2 kVA / TIG 2,8 kVA / MMA 2,8 kVA
  • Napětí naprázdno: 56 V
  • Rozsah regulace svařovacího proudu: MIG 50 - 130 A / TIG 10 - 120 A / MMA 10 - 120 A
  • Provozní režim: 60 %
  • Tloušťka elektrody: 1,6 mm - 3,2 mm
  • Tloušťka svařovacího drátu: 0,8 - 1 mm