Sprchový set GROHE Euphoria s poličkou chrom 2726600E
Set obsahuje:ruční sprcha Euphoria Mono (27 265 000)sprchová tyč, 600 mm (27 499)Silverflex sprchová hadice 1 750 mm (28 388)GROHE EasyReach poličkaGROHE EcoJoy omezovač průtoku 5,7 l/minGROHE...
Detailní popis
Sklademu vás od 19.5. do 23.5.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt Na splátky ještě dnes
Kód produktu: 3980216   Značka: Grohe
Podrobný popis
Set obsahuje:
  • ruční sprcha Euphoria Mono (27 265 000)
  • sprchová tyč, 600 mm (27 499)
  • Silverflex sprchová hadice 1 750 mm (28 388)
  • GROHE EasyReach polička
  • GROHE EcoJoy omezovač průtoku 5,7 l/min
  • GROHE DreamSpray perfektní vodní paprsky
  • GROHE StarLight chromový povrch
  • GROHE FastFixation (horní držák nastavitelný
  • pro přizpůsobení existujících otvorů)
  • GROHE SpeedClean - odstranění
  • vodního kamene přetřením
  • Vnitřní WaterGuide pro delší životnost
  • Twistfree - zabraňuje zkroucení
  • sprchové hadice
  • vhodné pro průtokové ohřívače vody
  • doporučený minimální tlak vody 1,0 bar