ÚvodNezařazenoALAPE AG STAHLFORM510U výlevka 51 cm
ALAPE AG STAHLFORM510U výlevka 51 cm
Detailní popis
Sklademu vás od 23.5. do 1.6.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt Na splátky ještě dnes
Kód produktu: 3957314   Značka: Alape
Podrobný popis
  • šířka 510 mm
  • hloubka 360 mm
  • výška 365 mm