ÚvodAuto-motoMěniče napětíHybridní solární měnič MHPower MSKD-3500-48 UPS, 3500W, čistý sinus, 48V, solární regulátor MPPT
Hybridní solární měnič MHPower MSKD-3500-48 UPS, 3500W, čistý sinus, 48V, solární regulátor MPPT
Napěťový měnič pro dlouhodobé napájení 230V zařízení v domácnosti, v kanceláři i na cestách, výstupní napětí je nezávislé a má čistý sinusový výstup, ochranné prvky proti přetížení, přepětí, přebíjení či zvýšení teploty, dobíjení přes solární panel MPPT.
Detailní popis
Sklademu vás od 16.5. do 19.5.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt Na splátky ještě dnes
Kód produktu: 3192677   Značka: Mhpower
Podrobný popis
Vysoce spolehlivý měnič napětí MHPower MSKD-3500-48 je určený pro dlouhodobé napájení 230V elektrických zařízení v domácnosti, v kanceláři, v kempu i na cestách. Stabilizované výstupní napětí je nezávislé a má čistý sinusový výstup, takže velmi bezpečně a pružně reaguje na přetížení, přepětí, přebíjení či zvýšenou teplotu. Je tedy možné k tomuto měniči připojit extrémně citlivé spotřebiče, které s běžnými měniči nepracují, jako jsou počítače, radia, televizory, svítidla, ventilátory, ruční elektrické nářadí, pumpy, vrtačky, kávovary, varné konvice a další.
Po obnovení je akumulátor automaticky dobíjen a spotřebič napájen ze sítě, kdy integrovaná nabíječka s maximálním proudem až 20 A dobíjí a udržuje baterii v připraveném stavu. Při sníženém napětí na baterii se ozve výstražný tón, při dalším snížení napětí se měnič sám vypne a při zvýšení napětí se sám sepne – nehrozí tedy rychlé vybití baterie a zastavení provozu. Zároveň je možné dobíjet akumulátor ze solárních panelů pomocí vestavěného MPPT solárního regulátoru, což vám ulehčí provoz daného spotřebiče při kempování či při dalších venkovních aktivitách.
  • Měnič napětí MHPower MSKD-3500-48 je určený pro dlouhodobé napájení 230V zařízení
  • Nalezne uplatnění v domácnosti, v kanceláři, v kempu i na cestách
  • Stabilizované výstupní napětí je nezávislé a má čistý sinusový výstup
  • Měnič tak bezpečně a pružně reaguje na přetížení, přepětí, přebíjení či zvýšenou teplotu
  • Inteligentní přepínání mezi prioritami napájení zajistí lepší výkon í nižší energetické ztráty
  • Při zvýšení napětí se sám sepne, nehrozí tedy rychlé vybití baterie
  • Při sníženém napětí na baterii se ozve výstražný tón, při dalším snížení napětí se měnič vypne
Specifikace
  • Značka: MHPower
  • Model: MSKD-3500-48
  • Určení: napěťový měnič
  • Jmenovitý výkon: 3500 W
Hlavní stav AC
  • Rozsah vstupního napětí: 140 až 275 V
  • Frekvence: 45 až 65 Hz
  • Rozsah výstupního napětí: 195 až 240 V
  • Nabíjecí proud: 10 A
Režim výstupu měniče
  • Výstupní napětí měniče: 220 V (± 3%)
  • Výstupní frekvence: 50 / 60 Hz
  • Faktor výstupního výkonu: < 0,8
Fotovoltaika (PV)
  • Rozsah vstupního napětí: 60-90 V
  • Maximální nabíjecí proud: až 60 A
  • Maximální účinnost konverze: 98%
Baterie
  • Napětí baterie: 48 V
  • Pracovní režim: (PV -> BAT -> AC) / (AC -> PV -> BAT) / (PV -> BAT -> BAT)
  • Čas přepnutí na zálohu: < 4 ms
  • Kompatibilní baterie: GEL, AGM, klasické zaplavené
Výbava
  • Chladící ventilátor: Ano
  • Počet kontrolních LED: 3
  • Hlavní vypínač: ON / OFF
  • Propojovací kabel v balení: Ano
  • Délka přívodního kabelu k akumulátoru: cca. 0,95 m
  • Délka přívodního napájecího kabelu do el. zásuvky: cca. 0,75 m
Konektory a zásuvky
  • Typ zásuvky: 2x Schuko
Bezpečnost a prostředí
  • Stupeň krytí: IP20
  • Relativní vlhkost: 10 až 90 % RH
  • Provozní teplota: 0 až +40 °C
  • Skladovací teplota: -15 až +45 °C