ÚvodAuto-motoMěniče napětíNapěťový měnič Carspa P1000UR-122 12V/230V1000W čistá sínusovka
Napěťový měnič Carspa P1000UR-122 12V/230V1000W čistá sínusovka
Napěťový měnič Carspa P1000-12 o výkonu 1000 W nabízí vynikající kvalitu a skutečný sinusový výstup pro provoz vašeho elektrického nářadí a jiných citlivých zatížení. Chrání proti rázovému proudu, přepětí, zkratu.
Detailní popis
Sklademu vás od 16.5. do 19.5.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt Na splátky ještě dnes
Kód produktu: 2924819   Značka: Carspa
Podrobný popis
Dva LED indikátory na předním panelu signalizují pracovní nebo poruchový stav.
Chladicí ventilátor v měniči je tepelně aktivován a automaticky se vypíná, pokud se měnič ochladí.
Pozor, při výběru měniče berte v úvahu špičkové odběry, které má většina spotřebičů a které mohou násobně překračovat jeho jmenovitý odběr z typového štítku. Jedná se především o elektromotory a zařízení napájené spínanými zdroji. Příklady z praxe: Motor o jmenovitém výkonu 300 W rozběhne až měnič o jmenovitém výkonu 1000 W. Ani 600 W model s funkcí soft-start nestačí. Notebook, LCD televize a satelitní přijímač spolu s odběrem cca 150 W nedokáží nastartovat na 300 W měnič, protože u všech po zapnutí probíhá nabíjení kondenzátorů ve spínaných zdrojích, bylo je nutno připojovat postupně.
Specifikace:
Nízké napětí: alarm a vypnutí
Skutečný sinusový výstup
Ochrana proti přepětí
Ochrana proti přetížení
Teplotní ochrana
Ochrana proti zkratu
Ochrana proti přepólování
Hladký start
Auto reset
Uzemnění ochrany
Rozměry: 293 x 150 x 98 mm
Váha: 3,1 kg
USB: Ne
Napětí: 12 V / 230 V
Výstup: 1000 W trvalý, 2000 W špičkový