ÚvodAuto-motoMěniče napětíNapěťový měnič Carspa CAR1.6KU-12, 12V/230V+USB 1600W modifikovaná sínus
Napěťový měnič Carspa CAR1.6KU-12, 12V/230V+USB 1600W modifikovaná sínus
Napěťový měnič Carspa CAR1.6KU-12 má vysokou účinnost, kompaktní konstrukci krytu a byl navržen tak, aby poskytoval kvalitní výkon. Pokud napětí baterie klesne pod 10.5 V, automaticky se vypne, čímž chrání baterii před úplným vybitím.
Detailní popis
Sklademu vás od 16.5. do 19.5.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt Na splátky ještě dnes
Kód produktu: 2924817   Značka: Carspa
Podrobný popis
Měnič upozorňuje na nízkou kapacitu baterie. Pokud napětí baterie klesne pod 10.5 V, automaticky se vypne, čímž chrání baterii před úplným vybitím. Stejně tak chrání před přetížením baterie tím, že se automaticky vypne, pokud vstupní napětí stoupne na 15 a více voltů.
Funkce ochrany:
Nízké napětí: alarm a vypnutí
Ochrana proti přepětí
Ochrana proti přetížení
Teplotní ochrana
Ochrana proti zkratu
Ochrana proti přepólování
Hladký start
Auto reset
Uzemnění ochrany
Parametry:
Rozměry: 323 x 208 x 77 mm
Váha: 3,1 kg
USB: ANO
Napětí: 12V/230V
Výstup: 1600 W trvale / 3200 W špička
Modifikovaná sinusoida
Příklady z praxe: Motor o jmenovitém výkonu 300W rozběhne až měnič o jmenovitém výkonu 1000W. Ani 600W model s funkcí soft-start nestačí. Notebook, LCD televize a satelitní přijímač spolu s odběrem cca 150W nedokáží nastartovat na 300W měnič, protože u všech po zapnutí probíhá nabíjení kondenzátorů ve spínaných zdrojích, bylo je nutno připojovat postupně.