ÚvodAuto-motoMěniče napětíNapěťový měnič Carspa CAR1KU-12 12V/230V+USB 1000W, modifikovaná sinus
Napěťový měnič Carspa CAR1KU-12 12V/230V+USB 1000W, modifikovaná sinus
Napěťový měnič Carspa CAR1KU-12 má vysokou účinnost, kompaktní konstrukci krytu a byl navržen tak, aby poskytoval kvalitní výkon. Má rozměry 273 x 208 x 77 mm a váží 2,4 kg. Měnič upozorňuje na nízkou kapacitu baterie.
Detailní popis
Sklademu vás od 16.5. do 19.5.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt Na splátky ještě dnes
Kód produktu: 2925195   Značka: Carspa
Podrobný popis
Měnič upozorňuje na nízkou kapacitu baterie. Pokud napětí baterie klesne pod 10,5 V, automaticky se vypne, čímž chrání baterii před úplným vybitím. Chrání také baterii před přetížením. Automaticky se vypne, pokud vstupní napětí stoupne na 15 V a více. Stejně tak funguje teplotní ochrana. Měnič se vypíná, pokud jeho vnitřní teplota stoupne nad nepřijatelnou úroveň.
Funkce ochrany:
Nízké napětí: alarm a vypnutí
Ochrana proti přepětí
Ochrana proti přetížení
Teplotní ochrana
Ochrana proti zkratu
Ochrana proti přepólování
Hladký start
Auto reset
Uzemnění ochrany
Specifikace:
USB: ANO
Napětí: 12 V/230 V
Výstup: 1000 W trvale / 2000 W špička
Modifikovaná sinusoida
Rozměry: 273 x 208 x 77 mm