ÚvodAuto-motoMěniče napětíNapěťový měnič Carspa PID400-12, 12V/230V+USB 400W, modifikovaná sinus, digitální display, vhodný do auta
Napěťový měnič Carspa PID400-12, 12V/230V+USB 400W, modifikovaná sinus, digitální display, vhodný do auta
Detailní popis
Sklademu vás od 16.5. do 19.5.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt
Kód produktu: 2925529   Značka: Carspa
Podrobný popis
Informace na LED digitálním displeji:
Zelená LED: Power
Červená LED: kontrolka poruchy
Vstupní napětí (V)
Výstupní výkon (W)
Parametry:
Maximální špičkový výkon: 800 W (několik vteřin)
Maximální stálý výkon: 400 W
Vstupní napětí: 12 V
Výstupní napětí: 230 V
Tvar výstupní křivky: modifikovaná sinus
Rozměry: 195 x 102 x 55,5 mm
Dvojitý USB výstup: 5V (max. 500 mA)