ÚvodAuto-motoMěniče napětíNapěťový měnič Carspa CAR1.6KU-24, 24V/230V+USB 1600W modifikovaná sínus
Napěťový měnič Carspa CAR1.6KU-24, 24V/230V+USB 1600W modifikovaná sínus
Napěťový měnič Carspa CAR1.6KU-24 má vysokou účinnost, kompaktní konstrukci krytu a byl navržen tak, aby poskytoval kvalitní výkon. Pokud napětí baterie klesne pod 10,5 V, automaticky se vypne, čímž chrání baterii před úplným vybitím.
Detailní popis
Sklademu vás od 16.5. do 19.5.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt Na splátky ještě dnes
Kód produktu: 2925615   Značka: Carspa
Podrobný popis
Měnič upozorňuje na nízkou kapacitu baterie. Pokud napětí baterie klesne pod 10,5 V, automaticky se vypne, čímž chrání baterii před úplným vybitím.
Chrání baterii také před přetížením, pokud vstupní napětí stupně na 15 V a více, a před přehřátím, pokud stoupne vnitřní teplota nad nepřijatelnou úroveň, tak se sám vypne.
Specifikace:
Modifikovaná sinusoida
Nízké napětí: alarm a vypnutí
Ochrana proti přepětí
Ochrana proti přetížení
Teplotní ochrana
Ochrana proti zkratu
Ochrana proti přepólování
Hladký start
Auto reset
Uzemnění ochrany
Rozměry: 323 x 208 x 77 mm
Váha: 3,1 kg
USB: Ano
Napětí: 24 V / 230 V
Výstup: 1600 W trvale / 3200 W špička