ÚvodAuto-motoMěniče napětíNapěťový měnič Carspa CNT2412-20A, 24V/12V, 20A, 240W
Napěťový měnič Carspa CNT2412-20A, 24V/12V, 20A, 240W
Napěťový měnič Carspa CNT 2412 s maximálním stálým výkonem 240 W zajistí provoz 12 V spotřebičů z 24 V baterie s účinností 90 %. Měnič má rozměry 157 x 91 x 47 mm a váží 0,45 kg.
Detailní popis
Sklademu vás od 16.5. do 19.5.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt
Kód produktu: 2925535   Značka: Carspa
Podrobný popis
Napěťový měnič Carspa CNT 2412 zajistí provoz 12 V spotřebičů z 24 V baterie s účinností 90 %.
Specifikace:
Napájení: 21-30 V/0,5 A naprázdno
Výstupní napětí: 13,6 V
Spínaný zdroj 24 V DC / 12 V DC
Výkon: 240 W
Rozměry: 157 x 91x 47 mm