ÚvodAuto-motoMěniče napětíNapěťový měnič Carspa SUT1224-20A, 12V/24V, 20A, 480W
Napěťový měnič Carspa SUT1224-20A, 12V/24V, 20A, 480W
Napěťový měnič Carspa SUT 1224 s maximálním stálým výkonem 480 W zajistí provoz 24 V spotřebičů z 12 V baterie s účinností cca 90 %. Měnič má rozměry 182 x 89 x 47 mm a váží 0,6 kg.
Detailní popis
Sklademu vás od 16.5. do 19.5.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt
Kód produktu: 2925534   Značka: Carspa
Podrobný popis
Napěťový měnič Carspa SUT 1224 zajistí provoz 24 V spotřebičů z 12 V baterie s účinností cca 90 %.
Specifikace:
Napájení: 10 – 16 V/0,03 A naprázdno
Výstupní napětí: 24 V
Spínaný zdroj 12 V DC / 24 V DC
Výkon: 480 W
Rozměry 182 x 89 x 47 mm