ÚvodAuto-motoMěniče napětíNapěťový měnič MHPower MPU-3500-48 48V/230V, 3500W, čistý sinus, s funkcí UPS
Napěťový měnič MHPower MPU-3500-48 48V/230V, 3500W, čistý sinus, s funkcí UPS
Záložní zdroj a napěťový měnič pro dlouhodobé zálohování, maximální trvalý výkon 3500 W, kapacita 5000 VA, zabudovaná ochrana proti přetížení baterie i sítě, automatické přepnutí při výpadku elektrické energie – dobíjení z externího akumulátoru. Černá.
Detailní popis
Sklademu vás od 16.5. do 19.5.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt Na splátky ještě dnes
Kód produktu: 3329975   Značka: Mhpower
Podrobný popis
Záložní zdroj a napěťový měnič MPU-3500-48 značky MHPower je vhodný pro dlouhodobé zálohování, kdy představuje ideální přístroj pro tyto účely díky svému flexibilnímu použití a robustnímu celokovovému provedení, takže vám bude sloužit stále stejně spolehlivě a po mnohem delší dobu. Přístroj má zabudovanou ochranu proti přetížení, a to jak při napájení z baterie, tak i ze sítě, kdy maximální trvalý výkon činí 3500 W.
Pro spotřebu 100W:
  • Záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 6,5 hodiny
  • Záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 12 hodin
  • Záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 15 hodin
Pro spotřebu 200W:
  • Záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 3,25 hodiny
  • Záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 6 hodin
  • Záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 7,5 hodin
Pro spotřebu 300W:
  • Záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 2,15 hodiny
  • Záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 4 hodiny
  • Záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 5 hodiny
Upozornění: záložní zdroj funguje pouze tehdy, když je připojen k externí baterii a neměl by bez tohoto připojení být používán. Po napojení akumulátoru zapojte hlavní přívodní kabel do zásuvky (230 V, 50 Hz) s uzemněním do sítě. Ze zadní strany zdroje připojte zařízení, které bude fungovat při výpadku napájení. Pro zapnutí nebo vypnutí AC zátěže stiskněte a podržte tlačítko napájení ON / OFF pod dobu cca 2 sekund.
Hlavní přednosti
  • Záložní zdroj se pyšní celokovovým provedením a vysokou flexibilitou použití
  • Nalezne uplatnění v domácnosti, v kanceláři, na cestách či kdekoliv jinde
  • Zabudovaná ochrana proti přetížení ochrání baterii i síť
  • Maximální trvalý výkon odpovídá 3500 W
  • Čistý sinusový výstup je ideální pro dlouhodobé zálohování
  • Automatické přepnutí při výpadku sítě zajistí kýženou stabilitu napájení
  • V případě výpadku přepne záložní zdroj provoz na akumulátor
  • Jakmile měnič přesáhne limitní hranici přetížení, okamžitě se přeruší napájení
Specifikace
  • Značka: MHPower
  • Model: MPU-3500-48
  • Určení: záložní zdroj a napěťový měnič
Výkon a napájení
  • Jmenovitý výkon: až 3500 W
  • Kapacita: až 5000 VA
  • Napětí baterie: 48 V
  • Nabíjecí proud: 10 / 20 A
  • Nabíjecí napětí: 54,5 V +/- 1 V
  • AC vstupní frekvence: 45 až 65 Hz
  • Čas přepnutí na zálohu: 4 ms
  • Spotřeba měniče bez zátěže: 1,8 A
  • Rozsah výstupního napětí napěťového regulátoru AVR (měnič): 230 V (+ - 3%)
  • Rozsah výstupního napětí napěťového regulátoru AVR (domácí síť): 204 až 240 V
Baterie
  • Kabely pro připojení externího akumulátoru: 0,8 m
  • Jmenovité napětí akumulátoru: 48 V
  • Limit nízkého napětí baterie: cca 42 V
  • Automatické dobíjení akumulátoru: Ano
  • Podporované baterie: GEL, AGM, klasické zaplavené
  • Nepodporované baterie: Li-on, Li-Pol, LiFePO a další
Ochrana proti přetížení
  • Napájení ze sítě: přístroj varuje před přetížením až do přepálené pojistky
Prostředí
  • Provozní teplota: 0 až 40 ℃
  • Provozní vlhkost: 10 až 90 % RH