ÚvodAuto-motoMěniče napětíNapěťový měnič Carspa CAR200U-242 24V/230V+USB 200W modifikovaná sínus
Napěťový měnič Carspa CAR200U-242 24V/230V+USB 200W modifikovaná sínus
Napěťový měnič Carspa CAR200U-24 má vysokou účinnost, kompaktní konstrukci krytu a byl navržen tak, aby poskytoval kvalitní výkon. Pokud napětí baterie klesne pod 10.5 V, automaticky se vypne, čímž chrání baterii před úplným vybitím.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt
Kód produktu: 2924816   Značka: Carspa
Podrobný popis
Měnič upozorňuje na nízkou kapacitu baterie. Pokud napětí baterie klesne pod 10.5 V, automaticky se vypne, čímž chrání baterii před úplným vybitím. Stejně tak chrání před přetížením baterie tím, že se automaticky vypne, pokud vstupní napětí stoupne na 15 a více voltů.
Funkce ochrany:
Uzemnění ochrany
Parametry:
Rozměry: 130 x 90 x 44 mm
Váha: 0,445 kg
USB: ANO
Napětí: 24V/230V
Výstup: 200 W trvale / 400 W špička
Modifikovaná sinusoida
Příklady z praxe: Motor o jmenovitém výkonu 300W rozběhne až měnič o jmenovitém výkonu 1000W. Ani 600W model s funkcí soft-start nestačí. Notebook, LCD televize a satelitní přijímač spolu s odběrem cca 150W nedokáží nastartovat na 300W měnič, protože u všech po zapnutí probíhá nabíjení kondenzátorů ve spínaných zdrojích, bylo je nutno připojovat postupně.