ÚvodAuto-motoMěniče napětíNapěťový měnič Carspa CAR3KU-12 12V/230V+USB 3000W, modifikovaná sinus
Napěťový měnič Carspa CAR3KU-12 12V/230V+USB 3000W, modifikovaná sinus
Napěťový měnič Carspa CAR3KU-12 má vysokou účinnost, kompaktní konstrukci krytu a byl navržen tak, aby poskytoval kvalitní výkon. Má rozměry 420 x 230 x 108 mm a váží 6,2 kg. Měnič upozorňuje na nízkou kapacitu baterie.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt Na splátky ještě dnes
Kód produktu: 2925196   Značka: Carspa
Podrobný popis
Měnič upozorňuje na nízkou kapacitu baterie. Pokud napětí baterie klesne pod 10,5 V, automaticky se vypne, čímž chrání baterii před úplným vybitím.
Chrání baterii také před přetížením, pokud vstupní napětí stoupne na 15 V a více, a před přehřátím, pokud stoupne vnitřní teplota nad nepřijatelnou úroveň, tak se sám vypne.
Specifikace:
Uzemnění ochrany
Rozměry: 420 x 230 x 108 mm
Váha: 6,2 kg
USB: Ano
Napětí: 12 V / 230 V
Výstup: 3000 W trvale / 6000 W špička