ÚvodAuto-motoMěniče napětíNapěťový měnič MHPower MP-2100-48 48V/230V, 2100W, čistý sinus
Napěťový měnič MHPower MP-2100-48 48V/230V, 2100W, čistý sinus
Nízkofrekvenční měnič napětí, čistá výstupní sinusoida, výkon až 2100 W (3000 VA), toroidní transformátor, podpora klasických zaplavených, GEL a AGM baterií do kapacity až 200 Ah, ochrana proti přetížení, přepětí, zkratu, přepólování i nadměrnému vybíjení
Detailní popis
Sklademu vás od 16.5. do 19.5.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt Na splátky ještě dnes
Kód produktu: 3350816   Značka: Mhpower
Podrobný popis
  • Měnič napětí MHPower MP-2100-48 je určený pro dlouhodobé napájení elektrických zařízení
  • Nalezne uplatnění v domácnosti, v kanceláři, na cestách či kdekoliv jinde
  • Stabilizované výstupní napětí je nezávislé a má čistý sinusový výstup
  • Měnič důmyslně reaguje na přetížení, přepětí, přebíjení, přepólování či zvýšenou teplotu
  • Hodí se pro citlivé spotřebiče, které s běžnými měniči nepracují – PC, TV, ruční nářadí a další
  • V režimu napájení z baterie dojde při 110 až 130% přetížení k vypnutí výstupu do 30 s
  • Jakmile přesáhne přetížení hranici 130 %, okamžitě přeruší napájení, čímž chrání baterii
  • Kvalitní materiály i zpracování garantují vysokou spolehlivost i dlouhou životnost měniče
Specifikace
  • Značka: MHPower
  • Model: MP-2100-48
  • Určení: napěťový měnič
Výkon
  • Typ transformátoru: toroidní
  • Materiál jádra: ferit
  • Jmenovitý výkon: 2 100 W
  • Kapacita: 3 000 VA
  • Výstupní napětí měniče: 220 V
  • Maximální proud: až 1,8 A
  • Výstupní frekvence: 50 / 60 Hz
  • Křivka / sinusoida: čistá
  • Zkreslení sinusové křivky: 3 % nebo více
Baterie
  • Maximální kapacita akumulátoru: až 200 Ah
  • Délka kabelu pro externí baterii: 0,7m
  • Jmenovité napětí akumulátoru: 48 V
  • Limit nízkého napětí baterie: cca 42 V
  • Automatické dobíjení akumulátoru: Ne
  • Kompatibilní baterie: GEL, AGM, klasické zaplavené, lithiové
Orientační doba provozu
  • Doba provozu (100W spotřeba + 65Ah baterie): 6,5 hodiny
  • Doba provozu 100W spotřeba + 120Ah baterie): 12 hodin
  • Doba provozu (100W spotřeba + 150Ah baterie): 15 hodin
  • Doba provozu (200W spotřeba + 65Ah baterie): 3,25 hodiny
  • Doba provozu (200W spotřeba + 120Ah baterie): 6 hodin
  • Doba provozu (200W spotřeba + 150Ah baterie): 7,5 hodiny
  • Doba provozu (300W spotřeba + 65Ah baterie): 2,15 hodin
  • Doba provozu (300W spotřeba + 120Ah baterie): 4 hodiny
  • Doba provozu (300W spotřeba + 150Ah baterie): 5 hodin
Bezpečnostní funkce a pojistky
  • Alarm a vypnutí při nízkém napětí
  • Chladící ventilátor
  • Ochrana proti přetížení
  • Ochrana vůči přepětí
  • Ochrana proti podpětí
  • Ochrana vůči zkratu
  • Ochrana proti přepólování
  • Ochrana vůči nadměrnému vybíjení
Provozní vlastnosti
  • Relativní vlhkost: 10 až 90 % RH
  • Provozní teplota: 0 až +40 °C
  • Skladovací teplota: -15 až +45 °C