ÚvodDílnaSvářečky, invertoryRuris Invertorová svářečka AS140MMA
Ruris Invertorová svářečka AS140MMA
Detailní popis
Sklademu vás od 16.5. do 23.5.
Přidat do košíku
Dotaz na produkt Na splátky ještě dnes
Kód produktu: 4245788   Značka: Ruris
Podrobný popis
Svářečka AS140MMA je určena pro svařování MMA (obalenou elektrodou) pro údržbářské a opravárenské práce, s velkou stupnicí proudu, který má oproti konvenčnímu svařování s transformátorem výhodu v tom, že zařízení je ergonomické, snadno se přenáší a může poskytovat elektronické řízení intenzity proudu (intenzita pracovního proudu). Svářečka dokáže pracovat s bázickými nebo rutilovými elektrodami o průměru 1,6 mm - 3,2 mm. Vyšší intenzita proudu znamená nepřetržité a delší používání při svařování, jakož i širší rozsah elektrod.
  • Digitální displej pro velmi snadné použití, zobrazuje zvolené funkce a pracovní parametry.
Příslušenství: svařovací maska, kladivo na strusku s drátěným kartáčem, uzemňovací svorka, držák elektrod, rutilové elektrody 2,5 mm - 2,5 kg, magnetický úhelník.
  • Typ svářečky: invertor MMA
  • Síťové napětí: 230 V
  • Třída izolace: H
  • Maximální výkon: 4,5 kVA
  • Napětí naprázdno: 60 V
  • Rozsah regulace svařovacího proudu: 20 - 140 A
  • Provozní režim: 60 %
  • Tloušťka elektrody: 1,6 mm - 3,2 mm